FITBOOKLAW začína! Aký je jeho cieľ?

„Prišlo to od ľudí v mojom okolí.“ 

 

Hlavným predstaviteľom celého projektu je Dominik Győri, ktorý už pôsobil ako profesionálny osobný tréner, právny asistent a naďalej pokračuje v pôsobnosti Trénera, Vynálezcu, Podnikateľa, Filantropa, Právnika, Filozofa, Umelca, Spisovateľa a Politika.

S nápadom na vytvorenie FITBOOKLAW Konzultačnej Agentúry prišiel vďaka práci na startupe Go2Gym:

 

„Mnohí moji kolegovia a bývalí spolužiaci vedeli, že pracujem na jednom startupe a zaujímali sa o to, ako v takom prípade postupovať, čo všetko je potrebné a podobne. Už vtedy som si začal uvedomovať, že asi je tých overených informácií z praxe k dispozícií stále málo a ľudia nevedia, ako začať.“

 

Mnoho osôb zo zahraničia za ním prichádzali s tým, že, nevedia ako tu funguje podnikanie, a preto by potrebovali osobu, ktorá by im so všetkým pomohla. Potrebovali by osobu či tím ľudí, ktorí by zastrešili všetky potrebné oblasti.   

 

Fitbooklaw

 

„Počas pracovnej cesty do USA sa mi stala taká vec, že som začal riešiť právne veci cez jednu advokátsku kanceláriu. Tí však po mesiaci odstúpili od zmluvy s tým, že to „nevedia spraviť a kvôli tomu mne stál projekt aj niekoľko mesiacov. Vtedy som si povedal, že nechcem, aby sa niečo takéto stávalo aj iným ľuďom“, pokračuje Dominik.

 

Po tejto skúsenosti začal pracovať na projekte FITBOOKLAW – spolu s ďalšími partnermi – a vytvoril tak agentúru zastrešujúcu overených a spoľahlivých ľudí, ktorí poskytujú kvalitné služby v oblastiach: zakladanie obchodných spoločností na SR, dane, účtovníctvo, právo, IT, marketing a podnikanie v USA. 

 

Dominikov cieľ je tak jasný:

„FITBOOKLAW pomáha začínajúcim i dlho pôsobiacim firmám a vďaka svojim zmluvným špecialistom im ponúka kvalitné služby, ktoré im prinesú spokojnosť.“