Blockchain

Svet technológií napreduje neskutočnou rýchlosťou a to, čo je technologickou novinkou dnes, tak už zajtra nemusí byť. V súčasnosti sa veľká pozornosť venuje pojmu „blockchain“. Blockchain si môžete predstaviť ako obrovskú databázu informácií, ktorá je dostupná každému na internete a je neustále aktualizovaná. Vďaka tomu, že nemá žiadnu centrálnu úschovňu na jednom mieste, je priam nemožné ju napadnúť a zneužiť v nej uchovávané informácie.
 

Kde je možné využiť túto technológiu? Dnes už takmer vo všetkých odvetviach! Či už pôsobíte v oblasti energetiky, telekomunikácií, poistenia, nehnuteľností, reklamy, zdravotnej starostlivosti, turizmu, hudby či železníc, blockchain možno využiť aj vo vašom podnikaní. My vždy hľadáme problém a miesto, kde môže byť aplikácia blockchainu tým najlepším a najužitočnejším riešením.

 

Audit smart kontraktov

Smart kontrakt je zmluva, ktorá je v podobe akéhosi počítačového kódu a priamo kontroluje prenos digitálnych mien alebo iných aktív medzi zúčastnenými stranami pri dodržiavaní určitých vopred dohodnutých podmienok.
 

Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam dokáže spolupracujúca IT firma vyvinúť robustný systém, ktorý by spĺňal všetky Vaše požiadavky a zjednodušil Vám procesy v spoločnosti.