Vývoj mobilných aplikácií

Ľudia v súčasnosti trávia obrovské množstvo času pri svojich mobilných zariadeniach, a preto má pre firmy zmysel vytvoriť aj vlastnú mobilnú aplikáciu. Spolupracujeme so skúsenými Android aj iOS developermi, frontend aj backend developermi, ktorí pracujú s najnovšími technológiami a vyvíjajú skvelé intuitívne mobilné aplikácie.

 

iOS aplikácie

Zariadenia s operačným systémom iOS od spoločnosti Apple sú dnes vnímané ako prvotriedne produkty svetového rozmeru. App Store je už domovom pre viac ako milión platených i bezplatných mobilných aplikácií, ktoré slúžia nielen na zábavu, ale aj na vzdelávanie a môžu byť práve tou pridanou hodnotou, vďaka ktorej predbehnete svoju konkurenciu a získate viac zákazníkov.

 

Android aplikácie

Platforma Android predstavuje najviac používaný operačný systém pre smartfóny i tablety na súčasnom trhu. Aj u nás na Slovensku platí, že Android prevyšuje akúkoľvek inú platformu, a preto má zmysel pouvažovať na tvorbou aplikácie práve pre ňu a pre jej používateľov. Dostaňte sa do mysle svojich potenciálnych zákazníkov alebo si udržte tých, ktorých už máte vo svojom portfóliu.

 

Multiplatformové aplikácie

Podstatou takéhoto typu aplikácie je, že až 97% kódu môže byť použitého na viacerých operačných systémov. Je to napríklad vhodné ako demo pre investorov, ale v prípade komplexnejšej aplikácie sa vždy odporúča jej natívny vývoj. Pri ňom sa aplikácia prispôsobuje konkrétnej platforme (Android alebo iOS) a tým sa zvyšuje jej výkon aj efektívnejšie využívanie.