Webové stránky na mieru

Podnikáte, ale nemáte vlastnú webovú stránku? To akoby ste v digitálnom svete ani neexistovali. Dnes je už internet priam presýtený množstvom webových stránok, a preto je nutné vytvoriť web, ktorý bude jednoduchý a pritom jedinečný.

 

Propagačné webové stránky

Takýto typ webovej stránky je určený na prezentáciu jednotlivcov, firiem, konkrétnych produktov, služieb alebo aj rôznych špeciálnych udalostí. Pri jej vytváraní sa kladie dôraz na obsahovú a vizuálnu stránku, nakoľko je hlavným cieľom návštevníkov zaujať na prvý pohľad a podať im všetky základné informácie.

 

Internetové obchody (e-shopy)

Predaj cez internet v súčasnosti neustále narastá a ľudia čoraz viac uprednostňujú pohodlný nákup z domu ako behanie po kamenných predajniach. Ponúkate produkty alebo služby, ktoré by ste vedeli poskytovať aj online? Dajte si našimi skúsenými dizajnérmi a developermi vytvoriť internetový obchod, ktorý bude predávať.

 

Pokročilé biznis systémy

Nie ste spokojní so štandardnými riešeniami? Navrhneme vám vysoko funkčné a technologicky vyspelé biznis systémy na mieru, ktoré budú plne prispôsobené odvetviu, v ktorom podnikáte. Medzi najčastejšie implementované systémy patria:

  • CRM na riadenie vzťahu so zákazníkmi

  • Systém technickej podpory

  • Systém na monitorovanie dochádzky

  • Systémy riadenia výrobných procesov
     

Webová stránka je Vašou vizitkou, ktorá má v online svete veľký význam.