Analýza a optimalizácia

Ako návštevníci prechádzajú po Vašej webovej stránke? Prečo neklikajú na tlačidlo, ktoré chcete? Prečo sa vo všeobecnosti nesprávajú tak, ako chcete? Prečo nenakupujú? Prečo pri treťom kroku nákupného procesu odchádzajú z Vášho e-shopu? Na všetky tieto otázky vie dať odpoveď práve analytika.

 

Vďaka sledovaniu a analyzovaniu správania sa Vašich návštevníkov či používateľov na webovej alebo v mobilnej aplikácii, dokážete lepšie porozumieť ich potrebám a prispôsobiť tak produkt či službu ich požiadavkám. Pre internetové obchody je analýza veľmi významnou súčasťou, pretože vďaka nej viete zistiť odkiaľ k vám návštevníci prichádzajú, z akých zariadení, cez aké jednotlivé stránky prechádzajú, kde odchádzajú a mnoho ďalšieho.

 

Z výsledkov analyzovania dokážeme správne optimalizovať webovú či mobilnú aplikáciu a upravovať ju do verzie, ktorou Vašich návštevníkov nasmerujete presne tam, kam chcete. Ide o neustály proces, nakoľko sa prostredie i používatelia neustále menia a im meniacim sa požiadavkám treba prispôsobovať aj aplikáciu.

 

Bez toho, aby ste nepoznali svoju cieľovú skupinu a nevedeli, čo na ňu funguje, nemôžete optimalizovať svoj web alebo mobilnú aplikáciu. A my Vám s tým pomôžeme!