Sociálne siete

Sociálne siete sú veľmi významnou súčasťou marketingovej stratégie mnohých spoločností. Dnes na nich nájdete obrovské množstvo obsahu a silnú konkurenciu, a preto je o niečo náročnejšie sa na nich presadzovať a oslovovať cieľových používateľov.

 

U nás na Slovensku je Facebook jednoznačne najobľúbenejšou sociálnou sieťou, i keď popularita sietí Instagram a LinkedIn tiež postupne rastie. Jedine Twitter má pomerne slabé postavenie, no na druhej strane je najpoužívanejší v USA a Američania naňho nedajú dopustiť.

 

Potrebujete pre svoj obchod zriadiť stránku na sociálnej sieti, ale neviete ako? Stránku už máte, ale nie sú tam žiadni fanúšikovia? Neviete, ako prilákať tých správnych používateľov a nasmerovať ich zo sociálnych sietí presne tak, kam chcete? Máte problém vytvárať zaujímavý obsah, ktorý by získal pozornosť Vašej cieľovej skupiny?

 

Naši marketingoví špecialisti navrhnú kompletný plán príspevkov na sociálne siete, vrátane vizuálnej i obsahovej stránky. Navrhnú a nastavia platené kampane, ktorými dosiahnete ešte väčší účinok. Pravidelne budú vypracovávať a zasielať vyhodnocovacie reporty, z výsledkov ktorých sa bude zlepšovať celková stratégia na sociálnych sieťach a vytvorí sa silná online prezentácia Vašej firmy.