Fitness sociálna sieť Go2Gym

Čo je to Go2Gym?

Na sociálnu sieť Go2Gym sa môžete zaregistrovať ako „obyčajný“ používateľ, profesionálny fitness tréner, fitness centrum alebo ako internetový obchod ponúkajúci výrobky z danej oblasti. Ako používateľ sa prihlasujete na portál s cieľom nájsť dobrého trénera, zlepšiť svoje stravovanie, naučiť sa správne cvičiť a zdieľať rôzne svoje príspevky a fotografie. Ako tréner ponúkate svoje tréningové plány, zostavujete správne jedálničky, píšete odborné články, čím môžete získavať nových zákazníkov. Ako fitness centrum si budujete komunitu svojich zákazníkov, pýtate od nich referencie a zlepšujete tak svoj imidž. Ako internetový obchod predstavujete svoje produkty a lákate potenciálnych zákazníkov z relevantných lokalít.

 

 

Ako sa naši špecialisti starajú o tento projekt?

Naši partnerskí IT špecialisti zastrešili celý projekt Go2Gym od úplného začiatku. Navrhli kompletný dizajn webovej stránky, zabezpečili jeho implementáciu a celkový vývoj webovej i mobilnej aplikácie. Aktuálne sa na projekte neustále pracuje – pridávajú sa nové funkcie a nepretržite sa hľadajú miesta na vylepšenia. 

Zmluvná advokátska kancelária si zobrala na starosti všetky právne povinnosti vyplývajúce z aktuálnej situácie a stará sa o všetko potrebné súvisiace so startupom Go2Gym. Vypracovali sa všetky potrebné dokumenty súvisiace s ochranou a spracovávaním osobných údajov podľa najnovších nariadení (GDPR).  

Propagácia projektu a jeho imidž v online prostredí je ešte len v prvej fáze. Naši skúsení marketingoví manažéri rozbehli jeho prezentáciu na sociálnych sieťach, pravidelne analyzujú jeho používateľov a návštevníkov s cieľom zistiť, ako sa správajú a prečo. Vďaka porozumeniu cieľovej skupiny vedia manažéri navrhovať správne kroky ako získať nových zákazníkov a udržať si ich lojalitu.  

V blízkej budúcnosti sa bude projekt šíriť aj „za veľkú mláku“ – do Spojených štátov amerických. Vďaka našim odborníkom bude možné zabezpečiť všetky potrebné náležitosti súvisiace s podnikaním v USA.

Klient

Dominik Gyori, Go2Gym

Kategória

Sport, Fitness, Mobile App, Web App

Zistite viac